מגוון מאמרים שכתבתי במהלך השנים

מאמרים

האוטובוס ברח

  • 31 מאי, 2015

השעה היא עשר ושלושים בלילה. די מאוחר. ובחור עיוור עומד לו ברציף מס' 625 שבתחנה מרכזית החדשה בתל-אביב, ממתין לקו 351 של "מטרופולין" לנתיבות. אולם דווקא באותו לילה החליט הנהג לעמוד קצת רחוק משפת הרציף, כך שהעיוור אינו מרגיש באוטובוס שהגיע והאנשים שעברו לידו בדרכם לעלות עליו, לא בדיוק טרחו לעזור או להודיע לו שהאוטובוס כבר כאן.

למאמר המלא


האריה והעכבר

  • 31 מאי, 2015

אתם ודאי מכירים את המשל הידוע על האריה החזק, אשר סייע יום אחד לעכבר החלש, וזה האחרון הודה לו כלכך והבטיח כי בבוא היום ישיב לו כגמולו. האריה החזק כמובן גיחך על דבריו וזלזל בכוחו של העכבר, אלא שבאמת בא היום ונפל האריה במלכודת צידים אכזרית, ובא העכבר יחד עם המוני חבריו ויחד כירסמו את רשת המלכודת ושיחררו אותו לחופשי.

למאמר המלא


ההתנתקות

  • 31 מאי, 2015

השבוע השלימה מדינת ישראל פחות או יותר, קיומו של אחד המהלכים הקשים והכואבים שידעה אי פעם למאז קמה, בממשה הלכה למעשה את תוכנית ה'התנתקות' מן הרצועה וצפון השומרון. אין ספק, זה היה קשה מאד. אפילו אני, שהתעסקתי והתודעתי לכל עניין זה מספר חודשים קודם לכן במסגרת שירותי הצבאי, וחשבתי שאני מבין ומוכן מנטלית ונפשית לקראת המהלך, התקשיתי מאד לעמוד בפני התמונות והקולות שהובאו בפועל מן השטח.

למאמר המלא


הטיפים שלי להצלחה והישגיות

  • 31 מאי, 2015

בלי שהרגשתי אפילו, זהו המדור האחרון שאגיש הסמסטר. ואוו.. זה עבר מהר! מכל מקום במהלך כל סמסטר זה כתבתי עבורכם כתבות המסקרות את עולמם של בעלי המגבלויות מנקודות שונות ומגוונות ככל שיכלתי. ניסיתי להבהיר לכם שגם במגבלות וחולשות יש לא מעט יתרונות. רציתי שתלמדו לא להירתע מפניהן, ותתיחסו אליהן בהומור, קלילות ושוויון נפש. שתזרמו...

למאמר המלא


ההפתעות של החיים

  • 31 מאי, 2015

תם יודעים מה אני הכי אוהב בחיים האלה שלנו? ובכן, את העובדה שבכל פעם הם מצליחים להפתיע אותנו מחדש ולהציב בפנינו אתגרים וסיבוכים ממקומות לא צפויים לגמרי. לעתים אני מרגיש כאילו משחקים איתנו איזשהו משחק ארוך ומתמשך, אשר חוקיו מתחלפים ומשתנים באופן מתמיד ולעתים חסר היגיון לחלוטין

למאמר המלא


יצירת קשר

להזמנת הרצאה, אנא השאירו פרטיכם

כל הזכויות שמורות לאתר זה 2015 ©