לקוחות ממליצים

במהלך חודש ינואר 2010, הרצה לנו מר אביחי שלי היקר בחברת "קסם", חברת תעודות סל ומוצרים פיננסיים מבית השקעות "אקסלנס נשואה", בפני עובדי החברה ומנהליה ובנושא "כח הרצון והדבקות במטרה". הרצאתו המיוחדת וסיפורו האישי, הם לא רק מדהימים ומרתקים, אלא גם מהווים שיעור מאלף וחשוב לכל אדם בדבר "מגבלות" אנושיות. אני כמנכ"ל "קסם אקסלנס", ראיתי בהרצאתו שיעור מהמעלה הראשונה לכל עובדי החברה ומנהליה, וגם אמצעי הסברה מוחשי ביותר לכך שאם יש מגבלה, הרי שהיא קיימת רק בראש שלנו ומה ואיך נדרש לעשות על מנת לפרוץ מגבלות ומכשולים כדי לנסוק מעלה מעלה, כפי שעשה אביחי בחייו עד כה. סיפורו והרצאתו של אביחי מגלמים בתוכם מסר מדהים וחשוב לכל בני האדם להבין מהי באמת הישגיות, מקצועיות, כח רצון, התמדה במטרה... ועוד המון ערכים חשובים ומשמעותיים מאין כמוהם שנדרשים כדי להצליח ולממש הפוטנציאל שבנו כמה שיותר כמוהו. ממליץ בחום רב להזמין ולשמוע את הרצאתו המעולה.

לא אשכח את ההפתעה העצומה להכיר ולגלות את דמותו של אביחי, הנער ששוחח עימי בטלפון בנחישות ובביטחון. לפני ההרצאה, אודה שחששתי מעט בליבי, האומנם יצליח אביחי להעביר מסרים לקבוצה כה נכבדה? לא יאומן! הקבוצה ישבה מרותקת. אביחי טלטל אותנו בעוז מייאוש לתקווה, מאפילה לאור גדול, מצחוק לבכי ולהיפך. כישרון ההרצאה והמשחק של אביחי אינו נופל מזה של שחקן מקצועי. שפתו נאה, דיבורו קולח, וסיפורו אמיתי הוא וללא ייפוי או שינוי מרטיט ונוגע ללב. כה נוגע הסיפור שלו והרצאתו, כך שעד היום (שנים מאז), אני נושאת עימי תובנות עצומות שלימד אותי אביחי. בעיני אביחי מגלם את הפלא הגדול של כוח הרצון, הכוח לשאוף ולנצח! אביחי מסביר ועושה זאת בהרצאתו באופן הכי משכנע בעולם, איך כל מטרה ויעד הם ברי השגה וניתנים להשגה, אם רק נרצה ונתמיד בכך כמובן. משפחתו של אביחי ממחישה את כוחם של הורים להעצים את ילדיהם, וכן את העובדה ש"השמים הם הגבול". אביחי נוטע במאזיניו את האמונה שנסתרות דרכי האל והגורל, אך בכל זאת צדיקים ילכו בה.

גב' תקווה עובדיה
גב' תקווה עובדיה
שם התפקיד מכללת אורנים, קרית טבעון

באחת הפעמים שנפגשנו לקפה, הזמין אותי אביחי לבוא ולהשתתף בהרצאה שלו, אותה העביר במסגרת חוג בית פרטי אליו הוזמן להרצות. הוא עושה זאת בשפה רהוטה ומספר אודות סיפור חייו. אני נהניתי מאד ומעבר להתרגשות שאחזה שם את כולנו, נראה שכל אחד ואחת מהמשתתפים זוכה למנה גדושה של השראה בדבר היכולות הנשגבות הטמונות באדם, המאמין בעצמו והחותר להגשמת מטרותיו. המפגש עם אביחי במסגרת ההרצאה שהוא מעביר מתפתח לכדי דיאלוג מרתק ויש בו תרומה וערך מוסף לכל אדם ובכל גיל. זו הרצאה שפשוט חובה לשמוע ולעבור.

יריב
יריב
מפקדו הראשון של אביחי בצה"ל

סיפור חייו של אביחי, הרציונאל שמלווה אותו, והדרך בה הוא מעביר את ההרצאה כאמור, גורמת לך פתאום להתיחס שונה לכל הבעיות שמקיפות אותך בראייה אחרת, הרבה יותר אופטימית ויפה. דברים שכל עובד, מנהל, ואדם בכלל! זקוק להם בהחלט. ראיינתי במשך שלוש שנים אינספור אנשים בתוכנית ושמעתי סיפורים מדהימים, את הסיפור של אביחי וההרצאה שלו לא אשכח לעולם!!! ממליצה בחום ומכל הלב!

קארין קבסה
קארין קבסה
שדרנית רדיו חיפה רדיו חיפה

בערב האזכרה שקיבצה כ-400 איש מקהלים ומגזרים שונים: דתיים, חילונים, נוער ומבוגרים... חווינו יחד הרצאה שנותנת פרופורציה על החיים ועל הקשיים וההתמודדות שלנו איתם. למדנו שם כולנו מאביחי ומשפחתו על מהי תעוזה, הליכה נגד הזרם, ועל שאפתנות, הצבת מטרה, שאיפה אליה והשגתה... בעצם שמענו והבנו על דרך החיים שלו ועל מה זה בשבילו פריצת גבולות ומסגרות עבור מטרה שהוא מאמין בה בכל כוחו וכבוש אותה עם כוח רצון אדיר ונדיר כשלו. את כל זה הוא מרצה ומעביר בצורה שוטפת, שנונה, לעיתים משעשעת, תמיד מרתקת, אך בעיקר משאירה רושם עצום על כל השומע שלמעשה "השמיים הם הגבול".

גברת מרים גומז
גברת מרים גומז
אימו של סרן דניאל גומז ז"ל

ההרצאה, בראש ובראשונה הייתה מרגשת מאוד. כל חברי הקבוצה "נשאבו" לתוך סיפור חייו המצמרר והנוגע של אביחי, כאבו את קשייו וגם התרגשו ושמחו מהצלחותיו. מעבר לכך – ההרצאה יצרה שינוי משמעותי בגישה של המהנדסים בכל הנוגע להתמודדות עם קשיים, ובכך השיגה את מטרתה בעיניי. סיפור חייו של אביחי מעורר השראה ומפיח רוח של עשייה חיובית בעובדי החלקה. כל זאת על אף שהתקימה לפני יותר משנה, ועדיין נותנת היא את אותותיה בי ובעובדים עד היום. ממליץ לכם בלא כל היסוס פשוט להזמין, להנות וללמוד מוני והעובדים שלנו בחברת "נובה".

ליאב סנקר
ליאב סנקר
מנהל בדיקות QA נובה

הרצאה סוחפת ומרתקת שמובילה מסר של "הכול אפשרי בזכות התמדה, נחישות וכוח רצון". הרצאתו של אביחי שלי היא סיפור חיים אישי ומרגש שנוגע בכולם ומניעם לפעול, לשנות, ובעיקר להזכיר לכל אחד כמה כח טמון בנו בפנים. ההרצאה מתאימה למנהלים ועובדים כאחד, מתכתבת ומדגישה הערכים של מוטיבצייה, הנעת עובדים, מצויינות ומקסום יכולות להצלחה אישית וארגונית כאחד. ממליצה מאד!

ענבל סינמן
ענבל סינמן
מנהלת משאבי אנוש נס טכנולוגיות

אני ממליץ בחום להזמין ולשמוע את הרצאתו של אביחי, ולקבל השראה ומוטיבציה כמוני והעובדים בחברתנו. לדעתי הרצאתו של אביחי מהווה מקור השראה לחברה מסחרית כשלנו, וממליץ כאמור בחום רב גם לכם.

שרון לוי
שרון לוי
מנכ"ל חברת NCH

אביחי שלי בא להרצות אצלנו בבית הספר, כמו הרבה אחרים (יש לנו הרבה הרצאות בביס, וזה לא ממש מרגש אותי..) כשאביחי נכנס והתחיל לדבר זה היה משהו אחר לגמרי. אני ממליצה בחום לשמוע את ההרצאה של אביחי שלי היקר !!! כששמעתי את ההרצאה הרבה רגשות עלו בפניי שמחתי, התרגשתי, צחקתי המון ואפילו דמעתי בסרטון שאביחי הראה במהלך ההרצאה. הסיפור של אביחי מאוד מרגש ומקסים ואני ממליצה לכל אחד לשמוע אותו ולהתרשם ממנו בדיוק כמותי. המסר הבולט שאני קיבלתי מההרצאה של אביחי הוא – אין דבר העומד בפני

שקד כהן
שקד כהן
תלמידת כיתה ט בי"ס "שקד" בקיבוץ שדה אליהו

לאביחי סיפור אישי מיוחד, סיפור על מגבלות אשר הלכו והתעצמו עם השנים, אך מנגד בולטת לה גם אישיותו המיוחדת עוד יותר. יכולתו להתמיד בהשגת מטרותיו, ההשקעה הנדרשת ממנו לשם כך וכמובן חוסר הוויתור למגבלותיו, הפכו אותו לדמות כובשת ומעצבת גם עבור אחרים. אביחי ניחן במספר תכונות נפלאות, אך אולי הבולטת שבהן היא יכולתו להעביר ולהעביר היטב בהרצאתו את המסרים החזקים על מוטיבציה והתמדה, תוך כדי שילוב סיפור חייו האמיתי והמרגש כל-כך לצורך הדגמת דבריו. במעמד זה אביחי מצליח לרגש את שומעיו עד דמעות, הוא מחזק את הביטחון לכל שומעיו ומצליח להזיז משהו אי שם עמוק עמוק בלב של הקהל המרותק והמהופנט מהרצאתו, בדבר חשיבות ההתמדה וכוח הרצון. מסר חינוכי שכזה אינו קל להשגה והעברה, והוא מקבל משנה תוקף כאשר הוא מסופר בדרכו המיוחדת והיצירתית של אביחי. ממליץ להזמין ולשמוע הרצאתו, בלי לחשוב פעמיים!

שמעון אלקבץ
שמעון אלקבץ
מנכ"ל בית השקעות הראל פיננסים

היה לי העונג לשמוע את אביחי ולצפות בסרטון על חייו, במסגרת מצגת שהציג בפני חבריו בבית ההשקעות "פסגות". "מעורר השראה" היא כותרת מתבקשת לתיאור סיפורו של אביחי, אבל היא לא מספקת. סיפורו של אביחי הוא סיפורו של בחור צעיר, שחונך ששום דבר אינו עומד בפני הרצון, וששום מגבלה או קושי אינם תירוץ בשביל לוותר. סיפורו של אביחי הוא סיפור גם על מערכת אטומה שלא רואה את הפרט הבודד, וסיפורם של הורים שלא קיבלו עזרה מאותה מערכת, אך לא הסכימו לוותר לבנם. בעיקר מה שיש בסיפור של אביחי זה החדרת פרופורציות נכונות לחיים של כולנו. כולנו מתמודדים מידי יום עם טרדות, דאגות וקשיים – אבל כשנוכחים בהישגיו של אביחי לנוכח הקשיים שלו, המסקנה היא שהכל תלוי בנו – אין תירוצים, וגם אין גבול למה שאפשר להשיג. ממליצה לכולכם בחום להזמין, לשמוע וליהנות כמוני.

ורד דר
ורד דר
כלכלנית ואסטרטגית ראשית אקסלנס נשואה

במהלך חודש פברואר 2010 התקיים אירוע השקתה של חברת "רנסיס החדשה", העוסקת במתן ליווי ובקרה לחברות עסקיות, בכל הנוגע לניהול קשרי לקוחות ושירותם. לכן כאשר הזמנתי את אביחי להרצות לנו את סיפור חייו האישי ועל נושא "כוח הרצון והדבקות במטרה:, מטרתי הייתה אפוא להביא מרצה לא שגרתי, מרגש ומעורר השראה. בפועל, ההרצאה עלתה על כל הציפיות ואביחי בהחלט ידע ועשה את העבודה. זמן רב לאחר הרצאתו עוד קיבלתי תגובות מהנוכחים, ושאלות מן הסוג של "איך אפשר ליצור איתו קשר כדי להזמינו להרצאה בארגונים עסקיים נוספים מהם הגיעו"? ברצוני להודות לאביחי על הרצאתו יוצאת הדופן אצלנו, ואני מאחל לו המשך הצלחה בהמשך דרכו האמיצה ומיוחדת כל-כך. ממליץ בחום רב להזמין ולשמוע את הרצאתו המעולה גם אתם.

מר רן ארהרד
מר רן ארהרד
מנכ"ל "חב' "רנסיס החדשה

באחת הפעמים שנפגשנו לקפה, הזמין אותי אביחי לבוא ולהשתתף בהרצאה שלו, אותה העביר במסגרת חוג בית פרטי אליו הוזמן להרצות. הוא עושה זאת בשפה רהוטה ומספר אודות סיפור חייו. אני נהניתי מאד ומעבר להתרגשות שאחזה שם את כולנו, נראה שכל אחד ואחת מהמשתתפים זוכה למנה גדושה של השראה בדבר היכולות הנשגבות הטמונות באדם, המאמין בעצמו והחותר להגשמת מטרותיו. המפגש עם אביחי במסגרת ההרצאה שהוא מעביר מתפתח לכדי דיאלוג מרתק ויש בו תרומה וערך מוסף לכל אדם ובכל גיל. זו הרצאה שפשוט חובה לשמוע ולעבור.

יריב
יריב
מפקדו הראשון של אביחי צה"ל

כה הזדהיתי, נהניתי והוקסמתי מסיפור חייו הייחודי והמרגש של אביחי, והוא נתן לי הרבה כוחות ורצון לעשות כך כמוהו גם אני בעצמי, ולוותר לעצמי פחות חרף מגבלותיי שלי. אחרי ההרצאה ביקשתי מאביחי שישמור עימי על קשר והוא נענה לי ברצון רב. כך אנו מתכתבים ושומרים על קשר כבר הרבה מאד שנים, והוא כה קשוב, אכפתי תומך ומשתדל לעזור לי בכל בעיה שיש לי ואני פונה אליו בגינה. לדעתי אתם פשוט חייבים להזמין ולשמוע את הרצאתו של אביחי, וקשה לי לתאר במילים את גודל תחושת האושר, העוצמה והכוח! הרבה כוח ותעצומות נפש שהרצאה כזו כמו שלו תעשה ותיתן לכם.

מר איציק חנונא
מר איציק חנונא
המרכז לעיוור-חרש בתל-אביב

יצירת קשר

להזמנת הרצאה, אנא השאירו פרטיכם

כל הזכויות שמורות לאתר זה 2015 ©